HAKKIMIZDA

Artı Güç Sistemleri 2017 yılında ülkemizin elektrik/elektronik sektöründe faaliyete başlamış olup , kurulduğu günden bu yana temel prensibi ; kaiteli üretim ve bunun sürekliliğidir.

Sektörün öncü firmalarından olduğunun bilincinde olan Artı Regülatör adım adım hergün daha ileriye doğru gitmektedir.

Artı Güç Sistemleri şu anda İstanbul/Sultanbeylide olan 2500 m2 fabrikasında 30 aşkın deneyimli personeliyle servo kontrollü voltaj regülatörü , varyak , trafo , şalter , izolatör çeşitleri ve kutu üretimi yapmakta olup üretim aşamasında dışa bağımlılığını minimum seviyeye indirmiştir. Artı Güç Sistemleri ürettiği ürünlerin dışında jeneratör ,Ups kesintisiz güç kaynakları ,transformatörler beton /sac köşkler ,og ekipmanları satışını yapmaktadır.

Firmamız kalite sürekliliği , müşteri memnuniyeti ve hizmet prensibinde olup hedeflerine daha çabuk uluşacağı inancındadır.

MİSYON – VİZYON

Vizyonumuz:

Tüm paydaşların katılımı ile sektöründe yenilikçi, sürekli gelişimi en temel ilke olarak benimseyerek ülkemizi temsil eden bir dünya markası olmaktır.

Misyonumuz:

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile elektromekanik imalat sektörünün ihtiyaçlarını kalite anlayışından ödün vermeden en kısa sürede karşılamak Kalite standartları ile sektörüne yön veren ve farkındalık yaratan bir üretici olmak

Değerlerimiz:

  • Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen
  • Rekabetçi
  • Profesyonel yönetim anlayışı
  • Tedarikçilerini destekleyen
  • Araştırmacı ve çalışkan
  • Müşteri odaklı
Whatsapp
1
Scan the code